Paski klasyczne

Klasyczne / Męskie skórzane paski klasyczne

Męskie klasyczne paski ARUCcE są dodatkiem, który powinien znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny. To jedne z najbardziej uniwersalnych produktów galanteryjnych – sprawdzają się niemalże w każdej sytuacji i pasują do większości męskich stylizacji.

Co wyróżnia klasyczne paski ARUCcE?


Klasyczne paski męskie zaprojektowano w taki sposób, aby trafiły w gusta każdego mężczyzny. Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie naturalne skóry – m. in. skórę licową i dwoiny bydlęce. Męskie paski klasyczne są wytrzymałe na uszkodzenia i świetnie prezentują się na sylwetce każdego mężczyzny. Spełnią się w roli stricte praktycznej – podtrzymując spodnie przy ciele, będą również świetnym uzupełnieniem każdej męskiej stylizacji.

Klasyczne męskie paski do spodni


W codziennych stylizacjach sprawdzą się takie modele pasków, które wpiszą się w standardy uniwersalizmu. Klasyczny krój i klamra, wyważona szerokość oraz odpowiednio dobrane kolory to najważniejsze cechy klasycznych męskich pasków do spodni. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór klasycznych pasków, które będą doskonałym prezentem dla każdego mężczyzny.

Kontakt

ARUCcE 
Producent Pasków Skórzanych

26-640 Skaryszew, Maków ul. Średnia 58 

Biuro:
tel: 604 909 249
email: biuro@arucce.pl

Jak dojechać