Skóry licowe

Skóra licowa  to materiał, który ma wiele zalet i zastosowań. W szeroko pojętej branży modowej wykorzystuje się ją do produkcji eleganckiej odzieży, obuwia, a także dodatków do stylizacji. W naszej pracowni skóra licowa służy do wytwarzania wysokiej jakości pasków skórzanych.

Pod pojęciem skóry licowej należy rozumieć naturalną skórę gładką, której zewnętrzna część poddawana jest obróbce mechanicznej.  Proces licowania skóry ma na celu podniesienie walorów estetycznych, a także zwiększenie odporności materiału na wilgoć i ewentualne zabrudzenia.

Paski ze skóry licowej

Dlaczego warto postawić na skórzane paski ze skóry licowej? Ich niepodważalnym atutem jest…trwałość! Dzięki precyzji wykonania i najwyższej jakości materiałom, skóra licowa użyta d produkcji pasków Arucce gwarantuje długie lata użytkowania. Paski ze skóry licowej są wyjątkowo trwałe, odporne na wygięcia i sztywne. Podczas codziennego użytkowania materiał ten nabiera więcej elastyczności, dopasowując się niejako do sylwetki danej osoby.

Jak dbać o produkty ze skóry licowej? Zaleca się unikanie nadmiernej ekspozycji na słońce i mocnych, trwałych środków czyszczących. Aby zadbać o skórę licową wystarczy delikatnie przetrzeć ją ściereczką, doskonale sprawdzi się również klasyczna, niewielka szczotka do skóry.

Kontakt

ARUCcE 
Producent Pasków Skórzanych

26-640 Skaryszew, Maków ul. Średnia 58 

Biuro:
tel: 604 909 249
email: biuro@arucce.pl

Jak dojechać