Paski skórzane do jeansów - który rodzaj będzie najlepszy?

W sklepach odzieżowych można znaleźć bardzo wiele oryginalnych pasków skórzanych, dlatego też wiele pań i panów może mieć duży problem, aby dopasować je do jeansów. Z niniejszego artykułu dowiedzą się państwo jakie są obecne trendy w branży odzieżowej i jaki rodzaj pasków pasuje do jeansów.

Jak dopasować paski skórzane do jeansów?

 

Klasyczne paski skórzane męskie idealnie pasują przede wszystkim do czarnego i brązowego koloru. Mało panów zdaje sobie sprawę z tego, że w przypadku pasków skórzanych ogromną rolę odgrywa ich klamra. Najbezpieczniejszym wyborem jest klamra w klasycznej wielkości, która utrzymana jest w srebrzystych i miedzianych odcieniach. Wybierając pasek skórzany do jeansów w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. Niestety nawet najładniejsze paski nie spełniać będą swoich podstawowych zadań, gdy jeansy będą się zsuwać. W obecnym sezonie największym zainteresowaniem cieszą się paski wykonane ze skóry licowej i zamszowej. Ich największym atutem jest nie tylko oryginalny design, ale również duża wytrzymałość i odporność na ścieranie. Oryginalny pasek od renomowanego producenta to inwestycja na lata, która na pewno bardzo szybko się zwróci.

 

Na co zwrócić uwagę?

 

Wybierając paski skórzane producent poleca zazwyczaj dopasowanie ich kolorystycznie do obuwia. Ta sama reguła dotyczy doboru paska skórzanego do spodni garniturowych. Męskie paski skórzane wykonane są zazwyczaj z naturalnym wykończeniem. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że są one lakierowane, charakterystycznie błyszczą i co najważniejsze są w miarę sztywne. Tego typu paski idealnie pasują do lakierków. Skórzane paski najlepiej pasować będą do klasycznych jeansów i skórzanych butów. Do krótkich jeansów można założyć modne paski w wersji parcianej.

 

Cenne wskazówki przy wyborze pasków skórzanych

 

Osoby, które nie wiedzą jak dopasować paski skórzane do jeansów mogą oczywiście skorzystać z fachowego doradztwa stylisty albo sprzedawcy. Uważać należy przede wszystkim na dość cienkie paski, które niestety mogą szybko się zniszczyć. Najlepszym wyborem są grubsze modele, ale pamiętać należy o tym, że muszą one zmieścić się w szlufkach spodni. Skórzane paski pasować będą do klasycznych spodni jeansowych tylko wtedy, gdy założy się do nich elegancką koszulę albo modne polo. 

W ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywają również eleganckie paski z ekoskóry, które do złudzenia imitują naturalną skórę. Wysokiej jakości paski skórzane od renomowanego producenta można kupić już od 80 zł.

 

Kontakt

ARUCcE 
Producent Pasków Skórzanych

26-640 Skaryszew, Maków ul. Średnia 58 

Biuro:
tel: 604 909 249
email: biuro@arucce.pl

Jak dojechać