Pasek pleciony w męskiej garderobie – jak go dopasować do innych elementów?

Pleciony pasek to jeden z najważniejszych elementów w męskiej garderobie. Czemu tak się dzieje? Przede wszystkim z tego względu, że jest uniwersalny, elegancki, modny, trwały oraz stylowy. Jak jednak dopasować taki pasek do innych elementów znajdujących się w garderobie i na jakie okazje należy go wybierać? Warto się o tym przekonać i już nigdy nie popełnić w tym zakresie rażącego błędu.

Męski pasek pleciony - co za nim przemawia i z czym go łączyć? Kilka kluczowych zalet

Męski pasek pleciony ma bardzo szerokie grono zwolenników. Jest to spowodowane m.in. jego funkcjonalnością i wszechstronnością zastosowania. Panowie mogą z niego korzystać praktycznie przez cały rok, a jednocześnie bez problemów połączą go zarówno ze stylizacjami casualowymi, jak i zdecydowanie bardziej oficjalnymi. Absolutnym strzałem w dziesiątkę są paski w kolorze czarnym, granatowym lub bordowym, które doskonale komponują się m.in. z marynarkami, chinosami, spodniami materiałowymi i lnianymi, jeansami, skórzanymi i eleganckimi butami, koszulami czy też schludnymi bluzkami i koszulkami. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby pasek pleciony czarny połączyć z krawatem. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji mężczyzny oraz charakteru organizowanej uroczystości.

Paski plecione - dlaczego przydadzą się w każdej męskiej garderobie?

Aktualnie panowie mogą się zaopatrzyć w przeróżne paski, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i nadają się praktycznie na każdą uroczystość, imprezę lub też spotkanie. Dla wielu osób numerem jeden będzie jednak pleciony pasek z klamrą, na który można postawić przede wszystkim podczas randki z ukochaną, spaceru, wycieczki, uroczystości weselnej, spotkania biznesowego, imprezy firmowej czy też tradycyjnej imprezy integracyjnej. Chętnie zakładają go zarówno przedstawiciele młodego, jak i dużo bardziej dojrzałego pokolenia. Jeśli wielkimi krokami zbliża się jakaś ważna uroczystość rodzinna, warto mieć tego typu pasek przy sobie i niczym się nie stresować. Plecione paski to gwarancja:

  • szyku i klasy,

  • nietuzinkowego stylu,

  • wszechstronności zastosowania,

  • wysokiego komfortu użytkowania i braku ograniczeń ruchowych,

  • braku ucisku oraz odkształceń.

Powyższe zalety sprawiają, że męskie paski plecione cieszą się coraz większą popularnością, a co istotniejsze, wcale nie trzeba wydawać na nie ogromnych pieniędzy. Wystarczy znaleźć odpowiedni model i cieszyć się nim przez długie miesiące swojego życia.

Pleciony pasek - na co zwrócić szczególną uwagę? Podpowiedzi

Inwestując w pleciony pasek wypadałoby zwrócić uwagę m.in. na jego kolor. Jeśli panowie chcą go połączyć z bardziej oficjalnymi i uroczystymi stylizacjami, powinni się zdecydować na kolor czarny. Kluczową kwestią jest też elastyczność paska plecionego i jego szerokość, tak aby z powodzeniem dopasować go do szlufek znajdujących się w męskich spodniach. Zainteresowani mężczyźni mogą z nich korzystać w okresie wiosenno-letnim (głównie na otwartej przestrzeni), jak i jesienno-zimowym (w zamkniętych pomieszczeniach). To jeden z najprostszych sposobów na wyróżnienie się z tłumu i zyskanie paru punktów w oczach ukochanej kobiety. Z takim paskiem u spodni każdy mężczyzna będzie się prezentował zjawiskowo. 

 

Kontakt

ARUCcE 
Producent Pasków Skórzanych

26-640 Skaryszew, Maków ul. Średnia 58 

Biuro:
tel: 604 909 249
email: biuro@arucce.pl

Jak dojechać