Pasek do spodni czy szelki? Co jest teraz modniejsze?

Panowie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że absolutnie żadna stylizacja nie mogłaby być kompletna, gdyby nie odpowiednio dobrany pasek do spodni. Paski zwykle nie tylko uzupełniały stylizację, ale - co najważniejsze - utrzymywały one także spodnie na właściwym miejscu. Jeśli jednak dość rzetelnie śledzimy trendy w modzie męskiej, to z pewnością udało się nam zauważyć, że obecnie do gry wchodzą także i szelki. Spełniają one dokładnie takie samo zadanie jak pasek, jednocześnie są bardziej wyraziste. Tak więc na co panowie powinni postawić i co jest obecnie bardziej "na topie"?

Pasek do spodni i jego największe zalety

Panowie w zdecydowanej większości preferują paski do spodni. Tak naprawdę stały się one już ich swoistym atrybutem i świetnym dodatkiem do każdej stylizacji. Paski do spodni są niezwykle różnorodne. Mogą być one bowiem wykonane ze skóry - wówczas mowa tu o niezwykle elegancki modelach, ale także i z materiału - wtedy mówimy o modelach pasków, które dopasowane są do luźniejszych stylizacji. Niemniej jednak zalet pasków do spodni jest o wiele więcej! Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

  • Wygodę - pasek noszony w spodniach jest absolutnie wygodny, a panowie nawet zapominają o jego istnieniu w ciągu całego dnia;
  • Elegancja - paski do spodni, szczególnie modele skórzane, to wyznacznik klasyki i elegancji. Wszystko to sprawia, że paski do spodni są wstanie szybko odmienić każdą stylizację;
  • Różnorodność - paski do spodni mogą różnić się pomiędzy sobą wieloma aspektami. Nie chodzi tu tylko o rozmiar, ale być może nawet i o wielkość oraz kształt samej klamry. Dzięki temu panowie mają praktycznie nieograniczone możliwości wyboru.

Dlaczego szelki stały się tak modne?

Szelki do spodni to z praktycznego punktu widzenia dokładnie taki sam dodatek jak pasek, jednakże przyjmuje on całkowicie inną formę. Chcąc nieco bardziej wejść w szczegóły, można powiedzieć, że szelki są bardziej rozbudowane. Spoglądając na trendy w modzie męskiej, można odnieść niekwestionowane wrażenie, że szelki do spodni zagościły na światowych wybiegach mody. Nie da się ukryć, że one również mają wiele zalet. Za największą z nich można uznać uniwersalność połączoną z oryginalnością. Szelki do spodni dopasują się praktycznie do każdej stylizacji, a co więcej, będą one niezwykle nietuzinkowym dodatkiem. Panowie również powinni czuć się w nich wygodnie, o ile tylko postarają się je odpowiednio wyregulować.

Pasek czy szelki- co jest modniejsze?

Oba dodatki do męskich spodni tak naprawdę utrzymują się na szczycie trendów. Panowie mogą więc zdecydować się na takie rozwiązanie, które im samym po prostu zapewni o wiele większą wygodę. Warto także wybierać pasek lub szelki w zależności od tego, jaki wydźwięk ma męska stylizacja. Najlepszym rozwiązaniem staje się zakup zarówno paska jak i szelek do spodni i stosowania ich zamiennie. W ten sposób panowie będą mogli manewrować tymi dodatkami w dokładnie ten sposób, w jaki im się najbardziej podoba, a tym samym tworzyć wyjątkowe, męskie stylizacje.

Kontakt

ARUCcE 
Producent Pasków Skórzanych

26-640 Skaryszew, Maków ul. Średnia 58 

Biuro:
tel: 604 909 249
email: biuro@arucce.pl

Jak dojechać